موسوی، رئیس اورژانس تهران نیز بیان کرد:

این تفاهمنامه با هدف ساماندهی استقرار و ارایه خدمات حوزه سلامت و پزشکی در فرودگاه، بهبود کیفیت خدمات، ارتقای سطح ایمنی، رعایت استانداردهای فرودگاهی و پوشش خدمات پزشکی در سوانح و حوادث فرودگاهی و رعایت حداکثر سلامت مسافران، خدمه پروازی و کارکنان به امضا رسیده است.

رئیس اورژانس غرب تهران خاطرنشان کرد:

با امضای این تفاهمنامه دو دستگاه آمبولانس اورژانس مهرآباد نوسازی و ایستگاه خدمات ویژه نوروزی در فرودگاه مهرآباد مستقر میشود و اورژانس به همراه کارکنان خود به مسافران خدمات ویژه و مورد نیاز فوریت‌های پزشکی را ارائه می دهند.

برنامه‌ریزی برای بازگشت گردشگری ورزشی در جزیره کیش
جزیره کیش با ظرفیت‌های طبیعی، امکانات ورزشی و قوانین مناطق آزاد می‌تواند به قطب ورزش کشور و منطقه تبدیل شود.

جزیره کیش در کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب‌های خلیج فارس واقع شده که میزبان رویدادهای متعدد ورزشی بین‌المللی بوده‌ است. ورزش‌های آبی در جزیره کیش هواداران زیادی دارند و توسط گردشگران و مردم انجام می‌شوند.
رییس هیات مدیره موسسه ورزش و تفریحات سالم اعلام کرد:

برنامه‌ریزی لازم برای بازگشت رونق گردشگری ورزشی در جزیره کیش صورت گرفته است.

فرشاد کوشا گفت:

در زمینه ورزش، ضمن اصلاح ساختار با استفاده از افراد کارآمد و پیشکسوتان ورزشی تلاش می‌کنیم نشاط و پویایی به بدنه ورزش کیش باز گردد.

ایشان گسترش فرهنگ ورزش در بین شهروندان جزیره کیش را از برنامه‌های این موسسه برشمرد و افزود:

ترغیب شهروندان به ورزش کردن در بخش همگانی و قهرمانی علاوه بر افزایش شادی و سلامتی در جامعه با پرورش جوانان این جزیره در رشته‌های مختلف ورزشی راه را برای حضور آنان در عرصه‌های قهرمانی در رده‌های ملی و بین المللی باز می‌کند.

وی تاکید کرد:

جزیره کیش به پشتوانه ظرفیت‌های طبیعی، امکانات ورزشی و قوانین مناطق آزاد می‌تواند به قطب ورزش کشور و منطقه تبدیل شود.

کوشا بیان داشت:

با توجه به اینکه تردد ورزشکاران خارجی به این منطقه آزاد کشور نیاز به اخذ ویزا ندارد، توسعه گردشگری ورزشی به عنوان یکی از راه‌های کسب درآمد پایدار در دستور کار موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش قرار دارد.