طاسی و خوش تیپیgood looking bald

طاس بودن مانعی واسه خوش قیافه شدن نیس البته اگه نکته های کلیدی زیر رو اجرا کنین.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ هیچ مردی فکر از دست دادن موهاش رو دوست نداره. وحشتناکترین قسمتش اینجاس: پذیرش اینکه شما در آخر باید به شکست اعتراف کنین و همه ی موهای خود رو تراش بدین! ؛ تلاش کنین زیادتر از اندازه ناراحت نشید. من اینجا هستم که به شما یادآوری کنم این وضعیت سست، پایان «شمای شیک» نیس. در واقع تقریبا هیجان انگیز هم هست، باور کنین! لطفا قبل از خوندن حرف ام قضاوت نکنین.

اول از همه، لازم نیس همه ی موهاتون رو تراش بدین (مگه اینکه دیگه به طور کامل احساس طاسی می کنین). اگه شما در مراحل اولیه ی پذیرش طاسی هستین، من فکر می کنم که مدل موی کوتاه رو هنوز انتخاب نکرده اید.

ترفندایی واسه اینکه با وجود طاسی خوشتیپ باشین

اولین ترفند: کوتاه و مرتب نگه داشتن بغل های مو میتونه یه فرق بزرگ بسازه. کوتاه کردن بغل های مو می تونه باعث پرپشت تر بنظر رسیدن بالای مو ها شه. از آرایشگرتان بخواین بغل موهاتون رو با شماره ۲ بزنه و بالای موهاتون رو کمی بلندتر از طول انگشت نگه داره. اینکار باعث میشه توهم پرپشتی بالای موهاتون ایجاد شه.

وقتی زمان به کار گیری ماشین تراش فرا می رسد، می تونید بازم از همین تاکتیک استفاده کنین. اینکه اندازه ی موهاتون در همه جای سرتون برابر باشه، مناسبترین ظاهر واسه شما نیس. جدا از اینکه چقدر خوش شانسید و چقدر مو دارین. حتی با کوتاه ترین موها هم می تونید یه «استایل» بسازین. قانون ی کلی که من ازش استفاده می کنم اینه: هرچقدر که موهای دور و بر و پشت سرتون بلند باشه، موهای بالای سرتون دست کم دو برابر بلندتر باشن.

یادتون باشه، هیچ مویی اونقدر کوتاه نیس که بشه از اجناس مراقبتی استفاده کرد. مقدار کمی از اجناس غیر براق می تونه یه ظاهر مناسب بسازه و احتمال هرگونه وز مو و الکتریسیته که باعث نازکی مو می شه رو کم کنه. از اجناس سبک که ظاهری طبیعی ایجاد کرده و در عین حال ساختار مو رو حفظ می کنن استفاده کنین.

شما می تونید با مطمئن بودن از اینکه پوست سرتون همیشه تمیز و خالی از اجناس شیمیاییه، به موهاتون کمکی حیاتی کنین. از کالاهایی استفاده کنین که شامل روغن نیستن: این اجناس فولیکول های مو رو بسته نکرده و به اونا آسیب نمی رسونن. پوست سرتون، خودش میتونه چربی تولید کرده و از مو مواظبت کنه، اما بعضی وقتا غدد سباسه ممکنه چربی زیادتر از اندازه تولید کنن. در نتیجه این افزایش چربی روی پوست سر، در کار فولیکول ها مشکل بوجو میاد.

در فروشگاه ها شکل های جور واجور اجناس متفاوتی وجود دارن که می تونن پوست سر رو تمیز کرده و چربی اضافه رو حذف کنه. من ترجیح می دم از اجناس طبیعی بجای تکیه بر اجناس شیمیایی استفاده کنم. از شامپوهایی شامل ترکیبات گیاهی استفاده کنین تا به آرومی پوست سر خود رو درمان کنین و از دست چربی اضافی اون خلاص شید.

هیچ درمان جادویی واسه ریزش مو و مقابله با طاسی وجود نداره (البته هنوز)، اما یه روال خوب واسه نظافت موها می تونه به سالم نگه داشتن پوست سر و کلفت تر و بلندتر شدن موهاتون کمک کنه.

نظر شما چیه؟ نظرات خود رو با ما در میان بذارین!

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

جذابیت شیک پوشی مجله تناسب اندام