راههای مقابله با شکست عشقی از دیدگاه چهره ها

Landscape of particles and lines.

جدا از همه مقاله های علمی و پیشنهادهای کارشناسان، در این مطلب، پیشنهادایی که بعضی از هنرمندان جهانی در این باب داشتن رو براتون گفتیم. این پیشنهادات در واقع راهکارهایی بوده که خود این افراد پس از تجربه شکست عاطفی در زندگی پیش گرفته و مشکلات اونو گذرونده ان.

اگه کنجکاوین تا در این رابطه بیشتر بدونین پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشین.

ریحانا:

نگاه خود رو عوض کنین

این رو باور کنین که شکستن دل هم خودش یه نعمت الهی حساب می شه. اگه لازمه گریه کنین؛ اما این رو بدونین که این کار تا ابد ادامه نداره. شما دوباره عشق رو پیدا کرده و به اون باور دارین. چه بسا عشق بعدی قشنگ تر هم باشه. از این رو، بهتره از امروز خود و از اون چیزی که هستین بیشتر لذت ببرین.

تیلور سوئیفت:

واسه مراقبت از خود، همه راه های ارتباطی رو قطع کنین

پس از جدا شدن از شریک عاطفی/همسر خود بسیار رو مخه که به هر دلیلی بخواین دوباره با اونم کلام شید. پس، بهترین کار اینه که همه راه های ارتباطی رو قطع کنین، بهش فرصت حرف زدن ندین. اگه در بیرون از خونه و در راه حل خود اونو می بینین، اجازه حرف زدن به اون ندین. حالا زمان اون هستش که از گزینه «بلاک» یا «بلک لیست» موبایل خود استفاده کنین.

دور موندن از آدمایی که موجب ناراحتی شما می شن هیچ اشکالی نداره. اگه احساس خوبی تو یه رابطه ندارین، بدون بازی دادن همدیگه، به اون پایان ببخشین چون عشق بازی نیس.

کلوئی کاراداشیان:

ذهن خود رو از فکر کردن به اون خالی کنین

هر چقدر مشغله تون بیشتر باشه، فرصت کمتری واسه فکر کردن دارین. پس، تلاش کنین از افکار خود هم جهت با امور کاربردی و به درد بخور بهره بگیرین نه مسائل بی ارزش. واسه خودتون یه سرگرمی جدید پیدا کنین و تا حد امکان، مثبت اندیش و خوش بین باشین. دور و بر خود رو با اعضای خونواده و دوستائی پر کنین که احوال شما واقعا براشون مهمه و براتون ارزش زیادی قائل هستن.

جنیفر آنیستون:

احساسات خود رو درک کنین

عزاداری مراحل مختلفی داره. تموم شدن یه رابطه بسیار سخته. این موضوع می تونه شما رو از درون نابود کنه. اما این رو بدونین که پیشگیری از درد کشیدن، به درد بیشتری منجر می شه. در برابر مشکلات زندگی مقاومت نکنین و اجازه بدین روند طبیعی خود رو طی کرده و تموم شه.

سلنا گومز:

به موزیکای الهام بخش گوش کنین

تو یه همچین موقعیتی می تونین به موزیکایی گوش کنین که به شما قدرت می بخشن.

الکسا چانگ:

موهای خود رو کوتاه نکنین!

واسه زنان، مو و دو بحث به طور کامل در رابطه به هم هستن. همین که دل یه خانوم می شکنه و تصور می کنه که دنیا به پایان رسیده، فورا موهاش رو کوتاه می کنه. پیشنهاد من اینه که هیچوقت این کار رو انجام ندین. حالا شما در شرایطی نیستین که بخواین تصمیمات دراز مدت در پیش بگیرین. این رو بدونین که واسه بلند شدن مو شما باید دست کم ۴ سال منتظر باشین. عوضشِ اینجور کاری، لوازم آرایشی بخرین و با دوستان و دور و بریا خود بیشتر دوستی داشته باشین.

سوفیا بوش:

روی کارتون متمرکز شید

اگه درست به زندگی نگاه کنیم میبینیم که کار کردن و کسب درآمد اولویت اول همه ماست. پس با کار میشه حواس خود رو پرت کرده و احساس قدرت بیشتری داشت.

مایلی سایرس:

این رو بدونین که همه اتفاقا از قبل تعیین شده هستن و قرار بوده که روی بدن

من باور دارم که همه اتفاقا به دلیل خاصی روی میدن. جدا شدن از فردی که عاشقین این مزیت رو داره تا می تونین خودتون باشین. از این زمان واسه رشد روحی میشه استفاده کرد.

جنیفر لوپز:

مراقب خودتون باشین

پس از شکست عاطفی متوجه میشین که نباید هیچ کسی رو بیشتر از خودتون دوست داشته باشین. اول باید واسه خود احترام قایل باشین. وقتی بتونین با خودتون خوب باشین، می تونین موجب خوشحالی فردی دیگه هم بشوید. این رو بدونین که ارزش شما بیشتر از هر چیزیه. اگه این طور نباشه، نمی تونین رابطه عاطفی سالمی رو هم تجربه کنین.