بودن در محیط خونه به صورت تموم وقت واسه خیلیا قابل تحمل نیس اما وقتی که محل کار شما با تخت خواب تون فقط دو قدم فاصله داشته باشه ممکنه شرایط فرق داشته باشه.

به گزارش آلامتو به نقل از زومیت؛ این روزا افراد زیادی وجود دارن که بیشتر زمان خود رو با وسایل دیجیتال و در دنیای مجازی سپری می کنن. به یه جور می توان گفت لپ تاپ و موبایل تبدیل به میز کار اون ها شده. تعداد این افراد کم نیس و روزبه روز اضافه می شه. نتیجه ی یکی از آخرین تحقیقات مجله ی نیویورک تایمز نشون داد که بیشتر صنایع به دنبال استخدام کارمند دورکار هستن.

البته این حتما به این معنا نیس که باید از شغلی فعلی خود انصراف بدید و به عنوان یه فرد آزادکار کار کنین؛ بلکه می تونید با حفظ موقعیت شغلی فعلی، از راه گشت و گذار در اینترنت هم درآمد به دست بیارین. البته بیشتر این افراد وقتی که روند کار رو یاد می گیرند و درآمد بالایی به دست می بیارن، به این کار اعتیاد پیدا می کنن و تموم وقت و انرژی خود رو به اون اختصاص میدن.

این افراد فقط به دنبال این هستن که بتونن مهارت های خود رو تقویت کنن تا درآمد بیشتری به دست بیارن. انجام اینجور کاری هیجان انگیز به نظر می رسد؛ اما اگه کمی بیشتر دقت کنین متوجه می شید که ترسناکه. اگه شخص نتونه از عهده ی تموم مخارج بربیاد چه اتفاقی می افته؟ یا اگه موبایل یا لپ تاپ خود رو گم کنه چه کاری باید انجام بده؟

راه های پولدار شدن در خونه از اینترنت

راه های پولدار شدن در خونه از اینترنت

واقعیت اینه که این کار هم مانند همه ی کارا خطر پذیره و نباید توقع داشته باشی که نسبت به مشاغل معمولی هیچ خطری نداشته باشه. اما اگه واقعا از اون دسته آدمایی هستین که مدت زمان زیادی پای لپ تاپ و موبایل سپری می کنین، بدونین که هیچی لذت بخش تر از این نیس که از این راه در اومد به دست بیارین. این شغل واسه آدمایی مناسبه که زندگی ماجراجویی رو به داشتن یه زندگی آروم و بدون خطر بهتر می دونن. در ادامه ی این مقاله ما به معرفی کارایی می پردازیم که می توان از راه اون ها در دنیای مجازی درآمد بدست آورد.

چیجوری از راه فعالیت در اینترنت درآمد به دست بیاریم؟

اگه هنوز به خوندن این مطلب علاقه دارین یعنی داشتن این سبک زندگی رو ترجیح می بدید و از خودتون می پرسید چیجوری باید این کار رو انجام داد. جواب سؤال ساده س! اما قبل از هر کاری باید به دو موضوع رسیدگی کنین:

  1. خرج ها و بدهی ها: اگه خرید قسطی انجام داده اید و هر ماه باید هزینه ی بالایی واسه پرداخت بدهی ها بپردازید، شرایطتان کمی سخت هستش؛ چون با انجام این کار درآمد هر ماهتان متغیر هستش و اگه یه ماه نتونین زیاد کار کنین به مشکل برخورد می کنین. پس قبل از هر چیزی این موضوع رو در نظر بگیرین و تا وقتی که اقساط خود رو پرداخت نکرده اید از شغل فعلی انصراف ندین.
  2. درآمد: بعد از مدیریت کردن وضعیت بدهی ها به این فکر کنین که از چه راهی می خواهید درآمد به دست بیارین؟ اگه نتونین کاری برابر با مهارت های فعلی خود پیدا کنین چه اتفاقی می افته؟ واسه اتفاقات پیش بینی نشده پشتوانه مالی دارین؟ بعد از مدیریت کردن این مسائل واسه خودتون هدف مشخص کنین. یادتون باشه که واسه دووم آوردن در اینجور شرایطی باید چند جریان کسب درآمد داشته باشین. پس تنها روی یه موضوع تمرکز نکنین. هشت راه زیر منبع خوبی واسه کسب درآمد از راه اینترنت هستن.

۱. کتاب الکترونیکی منتشر کنین

این روزا کتاب های الکترونیکی بیشتر از هر وقتی طرفدار پیدا کرده ان و وب سایت های زیادی این اجناس رو به فروش می رسونن. تخصص خود رو در نظر بگیرین و موضوع مورد نظر خود رو پیدا کنین. بعد با به کار گیری پلت فرم های موجود، کتاب خود رو منتشر کنین. شبکه های اجتماعی محل خوبی واسه تبلیغات کتاب الکترونیکی هستن. هم اینکه می تونید نسخه ی صوتی کتاب خود رو هم جفت و جور و اون رو در اپلیکیشن های کتاب صوتی به عموم عرضه کنین.

کسب درآمد در خونه

کسب درآمد در خونه به صورت آنلاین

۲. یه وبلاگ راه اندازی کنین

وب لاگ ها یکی دیگه از منابع خوب کسب درآمد هستن. اگه با مهارت های بازاریابی آنلاین آشنایی داشته باشین خیلی راحت و بدون انجام هیچ کار سخت و پیچیده ای می تونید از وبلاگ خود درآمد به دست بیارین. هرچقدر موضوعات بیشتری رو تحت پوشش بذارین ترافیک ورودی به سایت و درنتیجه درآمد حاصل از اون بیشتر هستش. پس نیاز و چیزهای مورد علاقه مردم رو شناسایی کنین و با در نظر گرفتن اون به تولید محتوا بپردازید.

۳. پروژه های بقیه رو انجام بدین

همون طور که می دونین این روزا سایت های برون سپاری پروژه بسیار رونق گرفته ان و افراد زیادی مشغول کسب درآمد از اون ها هستن. اگه به این سایت ها مراجعه کرده باشین متوجه می شید که با هر مهارتی می تونید درآمد به دست بیارین. پروژه های این سایت ها به اندازه ای زیاد هستن که مطمئنا هیچ موقع بیکار نخواهید موند. هم اینکه می تونید مهارت های پرطرفدار رو شناسایی کنین و به یادگیری اون ها مشغول شید.

کسب درآمد آنلاین خیلی راحت نشستن لب ساحل

کسب درآمد آنلاین خیلی راحت نشستن لب ساحل

۴. سرویس های حرفه ای ارائه بدید

اگه در انجام دادن کاری متخصص هستین می تونید خدمات خود رو به صورت حرفه ای به بقیه عرضه کنین. طراحی گرافیک، برنامه نویسی، وکالت و حسابداری از جمله مهارت های پرطرفداری هستن که اگه سایت حرفه ای در این مورد داشته باشین می تونید درآمد خوبی از راه اون به دست بیارین.

۵. کلاس های آنلاین برگزار کنین

برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین یکی دیگه از منابع خوب کسب درآمده. هر فردی در هر زمینه ای که تخصص داشته باشه می تونه دوره های آموزشی برگزار کنه. می تونید خودتون یه وب سایت طراحی کنین و آموزش ها رو در اونجا بذارین یا از سرویس های شناخته شده در این مورد بخواین که فیلم های آموزشی شما رو هم در سایتشان بذارن. معمولا این سایت ها بخشی از درآمد حاصل از فروش رو از دست مزد شما کم می کنن؛ اما مزیت اینجور کاری اینه که دیگه احتیاجی نیس نگران امور مربوط به تبلیغات و بازاریابی باشین.

۶. انگلیسی درس بدین

درخواست واسه یادگیری زبون انگلیسی همیشه بالا هستش و در هر جای دنیا که باشین می تونید از راه آموزش انگلیسی درآمد به دست بیارین. می تونید این کار رو به صورت دوره های آموزشی آنلاین انجام بدین یا حتی کلاس خصوصی برگزار کنین. البته انتظار درآمد بالا نداشته باشین  چون آموزش زبون انگلیسی بسیار زیاد شده و واسه جلب مشتری شاید مجبور می شید که قیمت ها رو کمی پایین بیارین.

کسب درآمد فقط با یه لپ تاپ و دسترسی به اینترنت

کسب درآمد فقط با یه لپ تاپ و دسترسی به اینترنت

۷. واسه شبکه های اجتماعی بازاریابی کنین

این روزا همه ی برنده ها به بازاریابی شبکه های اجتماعی احتیاج دارن و اگه در این مورد تجربه داشته باشین، می تونید درآمد خوبی به دست بیارین. شاید انجام این کار در شهرهای بزرگ و پرجمعیت به دلیل تعدد افراد حرفه ای و آژانس های تخصصی سخت باشه؛ پس می تونید کار خود رو از شهرهای کوچیک تر شروع کنین و بعد از کسب تجربه سراغ امور مربوط به بازاریابی شبکه های اجتماعی شرکت های بزرگ تر برید. بازاریابی برند و شبکه های اجتماعی هم از جمله مشاغلی هستن که نیاز بازار به افراد متخصص در اون روزبه روز بیشتر می شه.

۸. موسیقی تدریس کنین

دسترسی به اینترنت همه ی کارا مخصوصا آموزش رو راحت تر کرده. اگه در نواختن سازی حرفه ای هستین می تونید هنر خود رو به راحتی از راه سرویس هایی مثل اسکایپ به بقیه آموزش بدید. یا ویدئوهای آموزشی خود رو در سایت و شبکه های اجتماعی به فروش برسونین.

رشته های پردرآمد تجربی و ریاضی در ایران

چیجوری به پول برسیم؟

روشای کسب درآمد زومیت کسب درآمد در ایران