psychology

به چه دلیل بعضی از صاحبان کسب وکارا موفق می شن، اما یه سریای دیگه نمی تونن؟ همه اینا با عادات، اعتقادات، شور، انعطاف پذیری و نگاه رابطه داره. بیشتر همه افراد می تونه کارایی که یه کارآفرین انجام میده رو بکنن اما کارآفرین بعضی عادات عملی دارن که باعث می شه کارای مهمی بکنن.

در این جا ده تصور واسه موفقیت آورده شده:

جربزه

واسه موفقیت در کسب وکارتون شما باید جربزه داشته باشین و واسه پردل و جربزه بودن باید کارای شجاعانه انجام بدین. بخش کلی ای از موفقیت آمیز بودن رفتن بالاتر از اون چه که به اون فکر می کنیده، یعنی جسارت داشتن واسه کارای نامعلوم س. چه شما موفق شید و چه شکست بخورین، این کار به شما خواهد آموخت تا رشد کنین.

باور داشتن خود

نگاه در زندگی همه چیزه. نگاه منفی موفقیت رو کم می کنه و نگاه مثبت باعث ایجاد موفقیت می شه. بدون باور به خود شما تو یه راه بدون موفقیت قدم می ذارین. موفقیت چیزیه که ایجاد می شه، پس وقتی که شما قاطعانه به خود باور داشته باشین تقریبا می تونین به هر چیزی دست پیدا کنین. به این باور داشته باشین که شما قدرت انعطاف پذیری و صبر رو وقتی که شرایط سخت می شه دارین.

افراد مناسب رو انتخاب کنین

کسائی که شما رو محاصره کردن مهم ترین انتخاباتون واسه بالا رفتن از نردبون کسب وکار هستن، منفی واگیرداره و اگه گروه های کاری مخصوصا کارفرمایان افراد منفی باشن یه سقوط واسه شما حساب می شه.

واسه رسیدن به اهداف خود در صورت ضرورت هر فردی واسه کسب وکار مضر باشه حتی کارفرمایان رو از کسب وکار دور کنین. فقط یه نفر واسه نابود کردن روحیه کل کمپین کافیه. اما وقتی که افراد هدف گرا و موفق رو محاصره کنین شما می تونین از اونا یاد بگیرین.

انتخاب اهداف از راه خود فرد

وقتی که شما خودتون اهداف خود رو انتخاب کرده باشین، انگیزه بیشتری واسه رسیدن به اونا دارین.  هر هدفی که انتخاب می کنین منتهی به افزایش پیشرفت داخلی شما به عنوان یه فرد شده و پیشرفت داخلی یکی از هدیه های موفقیت در کسب وکاره.

یه روش عالی واسه پرورش هدف خود در نظر گرفتن اهداف به صورت بصریه، بعضی از ادما از تخته چشم انداز استفاده می کنن و یا از راه های دیگه واسه رسیدن به هدف شون استفاده می کنن. وقتی که شما اهداف خود رو به صورت چشمی در نظر بگیرین، اونا تو ذهن شما خواهند موند و واسه همیشه باقی می مانند.

رقابتا رو قبول کنین

چند راه آسون تا یه کوه هست و بیشتر پیدا کردن اونا سخته. رقابت یه قطعه لازم در موفقیت هر کسب وکاره. به رقابت کشیدن یه چیز باعث رشد در طول راه می شه. هر رقابت در کسب وکار شرایط و فرصت جدیدی واسه هدایت کسب وکار شما هستش.

نکته سنجی

شما باید در کسب وکارتون موفق شید، پس باید به صورت عمیق و هوشمندانه در مورد راهی که اجرا می کنین فکر کنین.

تمایل به خطر

هیچ تضمینی واسه موفقیت در زندگی یا کسب .وکار وجود نداره و شما واسه موفقیت باید خطر کنین. اگه شما از خطر بترسید، شما در موفقیت خود محدودیت قرار می دین.

اون چه رو که دوست دارین انجام بدین

شما به احتمال زیاد در کسب وکارتون موفق میشین، اگه شور و شوق خود رو در حرفه متناسب با شخصیت خود و کاری که دوست داریم، سرمایه گذاری کنیم. یه راه واسه پیدا کردن شور و شوق واسه همه چیز در زندگی هست.

شما ممکنه بخشی از کار خود رو دوست نداشته باشین، اما با نگاه کردن به هدف خود باعث می شه که وقت و انرژی خود رو واسه اون بذارین. وقتی که شما کسب وکارتون رو دوست داشته باشین، هیچی نمی تونه شما رو از تمایل به کار در اون و پرورش و رشد کسب وکارتون نگه داره.

تشکر

منفی بودن مانع پیشرفت شما می شه، وقتی که شما نگاه مثبتی داشته باشین و موفقیتای خود رو ببینین رنج و شکایت در مورد مسائل کوچیک رو متوقف می کنین و در هر لطفی که واسه شما انجام می شه تشکر می کنین.

این عادات همراه با انعطاف پذیری باعث می شه شما تو یه راه موفقیت قدم بذارین.

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

موفقیت