این روزا خیلی از کابران از راه اینترنت، رزرو هتل خود رو به شکل لحظه ای انجام میدن. امروزه در همه جای دنیا رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما از راه سرویس های آنلاین صورت می پذیرد، چون که مسافر خیلی راحت می تونه از بین انتخاب های گسترده، هتل مورد نظر خود رو انتخاب کرده و پس از انجام رزرو در تاریخ مشخص به اونجا سفر کنه.

یکی از موارد مهم سفر در ایران ، خرید بلیط هواپیما و مهم تر از اون رزرو هتل واسه اقامت در شهر مورد نظره. انتخاب هتل مناسب هم از دید موقعیت و هم از دید مالی و کاری زمان بر و سخته.

سفر لذت بخش یعنی با هزینه مناسب در زمان مناسب، در مکان مناسب بودن. اینترنت به کمک بسترهای تخصصی گردشگری مانند سامانه رزرواسیون  یا سامانه رزور هتل سامیتا به مسافران کمک می کنه، واسه زمان، مکان و هزینه سفر بهترین انتخاب رو داشته باشن. به صورت آنلاین جزئیات خطوط هوایی رو بررسی کنن، امکانات تورها رو ببنید و هتل مد نظرشون رو زیر قمیت تعرفه رزرو کنن.

رزرو هتل

این فقط بخشی از تاثیر نیروی انسانی خلاقیه که به کمک فناوری اطلاعات تجربه بهتری از مسافرت رو در اختیار کاربران قرار می دهد. در سامانه رزرواسیون مهر می توان قبل از رزرو امکانات همه هتل ها رو به همراه تصاویر و نظرات مسافران دید. در سامیتا هم می توان علاوه بر رزرو هتل در شیراز، اصفهان و بقیه شهرها، تورهای شهرهای گردشگرپذیر مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کیش رو جستجو و رزرو آنلاین کرد.

قیمت رقاتبی سامانه رزرواسیون مهر و سامیتا کاربران رو قادر می سازه، خدمات خود رو پائین تر از تعرفه بازار بخرند. پشتیبانی فنی و اعتباری این دو سامانه ثبت شده در ستاد ساماندهی، رو دوش ” آژانس خدمات مسافرتی و جهانگردی سامی تابستون سفر کیش”  است و کاربران در کمال اعتماد و اطمینان، از خدمات پشتیبانی یه شرکت معتبر گردشگری بهره مند هستن. از دیگر نکات برجسته این دو سامانه بخشخواندنی های باحال سامیتا و بلاگ رزرواسیون مهر است که در کنار بستر فنی، اطلاعات با ارزشی در مورد مقاصد گردشگری، هتل ها و  آخرین اخبار مهم این بخش رو در اختیار کاربران قرار میدن.

سامانه رزرواسیون مهر: https://www.egardesh.com

۶ هتل لوکس و گرون ایرونی + عکس

زیباترین هتل های ایران کدوما هستن؟

بلیط هواپیما خرید اینترنتی بلیط رزرو بلیط رزرو هتل