به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی «آینه شمعدون» بیشتر از یه ماه از فیلمبرداری این فیلم میگذره و گروه سازنده بازم در منطقه فرحزاد تهران مشغول فیلمبرداری این اثر هستن. در این لوکیشن بخشای مختلفی از یه «خونه ـ باغ» از راه «محسن نصراللهی» طراح صحنه سریال ساخته شده. این مکان محل زندگی «ضیا و خونواده اش» است که به ترتیب رضا عطاران، پانته آ بهرام و فتانه ملک محمدی بازیگران اون هستن. این فیلم براساس فیلم نامه «احمد رفیع زاده» ساخته می شه.

داستان این فیلم درباره زن و شوهری به نام «ضیاء» و «سوری» است که می خوان دخترشون رو به خونه بخت بفرستن. ضیاء در سیرک کار می کرده و حالا بیکار شده. رضا عطاران در نقش «ضیاء» که بعد از تعطیلی سیرک دچار افسردگی شده، در یکی از صحنه های این فیلم الاغ خود «نعلبکی» رو که وقتی با اون در سیرک کار می کرده، عقیم می کنه. این صحنه از راه دوربین «مسعود سلامی» مدیر فیلمبرداری فیلم با جزئیات فراوون به تصویر کشیده شده و پیش بینی می شه جزو جذاب ترین بخشای این فیلم باشه. عطاران این روزا درحال اجرای نقش در پروژه «قلب یخی» است و قراره به زودی در جدیدترین فیلم «داریوش مهرجویی» مقابل دوربین بره و این مسئله برنامه ریزی فیلم «آینه شمعدون» رو تحت تاثیر قرارداده و دلیل شده فیلمبرداری بخشای مربوط به حضور ایشون در مقابل دوربین در اولویت کاری گروه قرار گیرد.

گروه سازنده این فیلم پس از پایان بخشای فرحزاد، راهی «خجیر» می شن تا بخشای دیگه فیلم رو در این مکان به تصویر بکشن. خجیر قبل از این تماشاگر حضور گروه های جور واجور فیلمبرداری بوده و سریال «راه انحرافی» آخرین اثر تصویریه که در این مکان مقابل دوربین رفته. پیش بینی می شه فیلمبرداری این فیلم تا دی ماه ادامه یابد.