هنرمندان ایرانی، نشانی اینترنتی

Abstract Futuristic Background

در این گالری، نمایشگاه آثار نقاشی سینا ایران‌نژاد تحت عنوان کیوب یا CUBE تا تاریخ ۲۸ آبان سال جاری برگزار می‌شود. گالری در سایت اینترنتی به نشانی todayart-gallery.com در دسترس است. هنر امروز در آدرس:‌ خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان شریعتی، نبش کوچه لشکرک، شماره ۱۹ قرار دارد.

نگارخانه سهراب

این روزها فرامرز پیلارام از پیشگامان هنر نقاشی و خط، آثار خود را در نگارخانه سهراب تا ۲۶ آبان برای بازدید علاقه‌مندان به هنر خط و نقاشی تلفیقی به نمایش درآورد که از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می‌توانید از آن بازدید کنید. گالری سهراب در نشانی اینترنتی sohrab-artgallery.com در دسترس بازدیدکنندگان گرامی است. گالری سهراب در نشانی خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی، کوی سوم، ضلع جنوب غربی میدان نیلوفر شماره ۵ در دسترس است.

گالری طراحان آزاد

گالری طراحان آزاد در روزهای آخر آبان ماه، آثار چاپ دستی هنرمندان ایرانی را در معرض دید بازدیدکنندگان محترم قرار داده است. آثار لیتوگرافی با عنوان دنیای پوچ رده مگریت،‌ نمایشگاهی است که در گالری طراحان آزاد تا ۲۶ آبان ۹۴ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان به صنعت چاپ عنوان شده است. پرتال اینترنتی azadartgallery.com برای کسب اطلاعات بیش‌تر در دسترس است. این گالری در نشانی خیابان ولی‌عصر، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، شماره ۵ قرار دارد.

نگارخانه الهه

مهرین مختاری، نقاش کشورمان آثار خود را تا ۲ آذر در نگارخانه الهه به نمایش گذاشته است. علاقه‌مندان برای دیدن این تابلوهای نقاشی هرروز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ فرصت دارند تا به این گالری مراجعه کنند. پرتال اینترنتی elahe.net برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره برنامه‌های آتی گالری الهه در دسترس است. گالری الهه در نشانی آفریقا، انتهای گل‌فام، سمت راست، بن‌بست امینی قرار دارد.

گالری افرند

افرند، این روزها میزبان پیکره‌های خیالی است که توسط  خلیل سمایی جابلو در معرض نمایش قرار گرفته و تا ۲۲ آذر پذیرای بازدید عاشقان هنر و علاقه‌مندان گالری‌گردی است. گالری افرند در نشانی  بزرگراه جلال آل احمد، خیابان جهان‌آرا، خیابان ۱۹ (جلال حسینی)، بعد از تقاطع اشک‌شهر، پلاک ۴۸  قرار دارد.

گالری آبی

روایت بی‌پایان، سخن امروز گالری آبی را تشکیل می‌دهد که آثار دستی و چیدمانی را در معرض دید علاقه‌مندان به گالری‌گردی قرار داده است. تا ۲ آذر همه‌روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای مشاهده آثار به نمایش در آمده در گالری آبی به نشانی  خیابان دولت، دیباجی جنوبی، روبه‌روی پارک ارغوان، کوچه مژگان، پلاک ۴۱  مراجعه کنید. پرتال اینترنتی به نشانی abi.gallery  هم برای کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است. «گالری آبی» محیطی است کوچک و آرام برای نمایش آثار هنرمندان، به‌ویژه استعدادهای جوان. طراحی این گالری برنده جایزه «معمار» برای بهترین بازسازی شده است.

گالری اوران

ساسان ابری این روزها به گالری اوران آمده تا آثار خود را در این گالری به نمایش بگذارد. این آثار تا ۲۷ آبان از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. نشانی گالری  کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه دی، پلاک ۱۲  است. Aarangallery.com برای کسب اطلاعات بیش‌تر در دسترس علاقه‌مندان است.

گالری شکوه

این گالری این روزها میزبان نمایشگاهی با نام خروس است. هنرمندانی چون حمیدرضا اندرز، هومن بیات، محمدعلی ترقی جاه، محمد ترقی جاه، حمیدرضا جهانی، بهرام دبیری، آناهیتا درگاهی، عطاا… ذی نوری، نورالدین زرین کلک، قباد شیوا، فرشید شیوا، محمد طباطبایی، بهنوش فروتن، شمس‌الدین غازی، آیدین قشلاقی، سیاوش مظلومی‌پور، بهمن نیکو، احمد وطنی، لیلا ویسمه، ارائه‌کننده آثاری جالب در این نمایشگاه معرفی شده‌اند که تا ۲۷ آبان از ساعت ۱۶ تا ۲۰، پذیرای عاشقان گالری‌گردی و هنردوستان تهرانی هستند. گالری شکوه در نشانی  فرمانیه، بلوار اندرزگو، کوچه سلیمی (شمالی)، کوچه امیرنوری، شماره ۱۹  قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر به shokouhartgallery.com مراجعه کنید.

گالری شهریور

گالری شهریور این روزها بوی ناصر عصار می‌دهد. تا ۶ آذر فرصت دارید که برای دیدار با این پیشکسوت هنر کشورمان به گالری شهریور رفته و آثار او را مشاهده کنید. نقاشی‌های استاد، در گالری شهریور به نشانی  الهیه، خیابان خزر شمالی، بن‌بست هرمز، پلاک ۹  قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر به نشانی ShahrivarGallery.com مراجعه کنید.

گالری آناهیتا

توصیه می‌کنیم گالری شهریور را که مشاهده کردید به گالری آناهیتا بروید. در این گالری،‌ نمایشگاه نقاشی کاوه کاوسی با نام دژاوو در معرض دید علاقه‌مندان نقاشی قرار گرفته است. این نمایشگاه تا فردا به کار خود ادامه می‌دهد. علاقه‌مندان گالری‌گردی!  این اطلاعات اختصاصی درباره آخرین رویدادهای هنری بود که در گالری‌های پایتخت در حوزه‌های گوناگون در دسترس علاقه‌مندان است و می‌توانید روزهای آخر آبان ۹۴ را با تأملی بر نقاشی‌ها  و خطاطی‌ها و عکس‌ها و مجسمه‌های هنرمندان ایرانی، با انرژی بهتری از فهم ذوق هنرمندان کشورمان به پایان ببرید. موضوعی که گالری اینفو یکی از مبتکران آن است. حتما تصاویر خود را از گالری گردی‌های شهری در تهران و شهرهای عزیز دیگر کشورمان به پرتال کجارو ارسال کنید تا در پرتال و کانال‌های این پرتال در شبکه‌های اجتماعی قرار
بگیرد. همواره دنیای گردشگری شهری در ایران و جهان را با پرتال تخصصی کجارو دنبال کنید. تهیه‌شده در کجارو

آخرین خورشیدگرفتگی سال ۹۵ در ۸ اسفند رخ می دهد

آخرین خورشیدگرفتگی سال ۹۵ در حالی در روز یکشنبه، ۸ اسفندماه رخ می‌دهد که این پدیده زیبای نجومی از ایران قابل مشاهده نیست.