پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

http://kuaijibbs.com/istockphoto/banner/zhuce1.jpg

یکی از سرویسای اینترنتی که شبکه های اجتماعی هیچوقت موفق نشده ان به حاشیه اش حرکت بدن، ایمیلا هستن. جیمیل یکی از پرطرفدارترین اوناس که به خاطر امکانات فراوون، رابط کاربری ساده و سبک و هم اینکه افزونه س ایی رایگان در میان دوستداران تکنولوژی به محبوبیت رسیده.

در این مطلب به معرفی پنج نمونه از این افزونه های رایگان می پردازیم؛ ابزارهایی که به کمکشون می تونین اینباکس جیمیل رو خوب رام کرده و کارایی این سرویس رو تا بیشترین حد ممکن زیاد کنین.

در ادامه با سایت ما همراه باشین. 

 Boomerang

اگه از بین افزونه های این فهرست می خواید تنها یکی رو انتخاب کنین، بهتره انتخابتون Boomerang باشه. با این افزونه کاربردی می تونین ایمیلای اینباکس رو به طور موقت پاک کنین و در تاریخ و وقتی مشخص، دوباره اونا رو به اینباکس برگردونین. پس به کار گیری این افزونه، راه ساده ایست تا بتونین هر ایمیل رو به یه یادآور جداگونه تبدیل کنین.

توانایی دیگه این افزونه، امکان فرستادن ایمیلای زمان بندی شده. دوست دارین رئیستان تصور کنه که واسه پروژه فعلی شرکت شدیدا در حال تلاشید؟ با کمک این افزونه به ایشون یه ایمیل زمان بندی شده واسه ساعت سه پس از نیمه شب بفرستید. البته بومرنگ به طور کامل رایگان نیس و در نسخه غیرپولی اون تنها می تونین ده ایمیل زمان بندی شده رو در هر ماه بفرستید.

Rapportive

افزونه Rapportive پس از نصب،حساب کاربری لینکدین مخاطبین ایمیل شما رو چک می کنه، پس در بین ارسال رایانامه در جیمیل می تونین سمت کاری، عکس و اطلاعات دیگری در مورد این افراد رو ببینین. از دیگر امکانات این افزونه میشه به نمایش ارتباطات مشترک شده، دسترسی سریع به حساب کاربری لینکدین مخاطبین و حتی امکان گذاشتن قرار ملاقات با این افراد اشاره کرد.

BatchedInbox

داشتن یه اینباکس شلوغ و پرترافیک بسیار رو مخه. با افزونه BatchedInbox می تونین کاری کنین که ایمیلا فقط در ساعات مشخصی از روز وارد اینباکس شما شن. مثلا، با کمک اون می تونین ساعت هشت الی نه صبح رو واسه دریافت ایمیلا مشخص کنین.

این افزونه با استفاده یه فیلتر، ایمیلاتون رو تحت یه لیبل مخصوصا مخفی می کنه، پس در صورت نیاز می تونین خیلی راحت به اونا دسترسی داشته باشین. تنظیم فیلترهای قابل شخصی سازی از دیگر قابلیتای این افزونه کاربردی هستن.

Unroll.Me

به احتمال زیاد، شمام روزانه با حجم یه عالمه ایمیل از طرف سرویسایی که در اونا ثبت نام کردین بمباران میشین. افزونه Unroll.Me شما رو قادر می سازه تا کلیه ایمیلای این چنینی رو تو یه نگاه مشاهده کرده و فقط با یه کلیک از شر اونا خلاص شید.

با این وجود اگه بعضی از اونا براتون اهمیت دارن، می تونین نگهشان دارین و به جای باز کردن اونا به صورت تک تک، همه رو تو یه طومار الکترونیکی بلند بالا ببینین.

Find Big Mail

جیمیل واسه ذخیره سازی ایمیل و فایل، ۱۵ گیگابایت فضا در اختیارتون قرار داده. اگه احساس می کنین که این فضا در حال پر شدنه، Find Big Mail می تونه اینباکس شما رو طوری عجیب پاکسازی کنه. این افزونه به طور خودکار آدرسای ارسال کننده اسپم رو تشخیص داده و فهرستی از اونا جفت و جور می کنه.

با مشاهده این فهرست حالا می تونین از شر تمومشون خلاص شده و جای بیشتری واسه ایمیلای به درد بخور و کاری باز کنین.