کیفیت محصولات، تجربه خرید

good rating online concept, 5 stars review, positive feedback of satisfied customer

بازار تجریش یکی دیگر از بورس‌های فروش آجیل را در خود جای داده است. در این بازار همه چیز پیدا می‌کنید، اما تعداد خشکبار و آجیل‌فروشی‌های آن هم زیاد است و در آن‌ها تنوع محصول زیادی هم وجود دارد. ضمن اینکه اینجا هم در آجیل‌فروشی‌ها می‌توانید اقلام دیگری مثل سوغات شهرهای دیگر را خریداری کنید که البته تنوع این اجناس از بازار پانزده خرداد بیشتر است. برای مثال در این آجیل‌فروشی‌ها می‌توانید چند نوع زعفران، آجیل‌های خارجی، چیپس میگو، میوه خشک و خشکبار را بخرید. قیمت‌ها تفاوت چندانی با بازار تهران ندارد و کیفیت محصولات هم بسیار خوب است.

خرید آجیل در تهران

آدرس

آجیل فروشی‌های بازار تجریش پراکنده‌ هستند، اما همه آن‌ها بین ورودی شرقی (که به مترو تجریش نزدیک‌تر است) تا تکیه تجریش قرار دارند.

موقعیت بازار تجریش روی نقشه

خرید آجیل در تهران

خرید آجیل در تهران

چطور برویم؟

برای رسیدن به بازار تجریش می‌توانید از مترو تهران استفاده کنید. کافی‌ است در آخرین ایستگاه خط یک مترو، یعنی ایستگاه تجریش از قطار پیاده شده و پس از خروج از خروجی جنوبی ایستگاه با پنج دقیقه پیاده‌روی در خیابان شهرداری به سمت غرب به ورودی بازار تجریش برسید. همچنین می‌توانید از تاکسی‌هایی که از تمام نقاط شهر مانند پایانه شهید نظری در میدان آزادی، به میدان تجریش تردد می‌کنند استفاده کنید. اگر قصد سفر با اتوبوس به بازار تجریش را دارید می‌توانید از خط BRT راه‌آهن – تجریش استفاده کنید یا در این لیست ایستگاه تجریش از خط یک مترو را انتخاب کرده و از اتوبوس‌هایی که به میدان تجریش تردد می‌کنند با خبر شده و از آن‌ها استفاده کنید.

خرید آجیل در تهران

خرید آجیل در تهران

آیا شما تجربه خرید از این بازارها را دارید؟ نظرها و تجربه‌های خود را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید.

آخر هفته کجا بریم؟

آخر هفته کجا بریم؟ این مقاله جمع‌بندی تمام مقالات بخش آخر هفته کجا بریم کجارو است که ایده‌های سفر یک‌روزه به مناطق زیبای اطراف محل زندگی‌تان را به شما معرفی می‌کند. با کجارو همراه باشید.

تعطیلات آخر هفته فرصت مناسبی برای گردش اطراف مناطق محل زندگی‌مان است. از این رو در این مقاله از کجارو بر آن شدیم تا بخش آخر هفته کجا بریم کجارو را جمع‌بندی کنیم، که به معرفی مناطق دیدنی طبیعی اطراف شهرهای بزرگ می‌پردازد. مقاصد معرفی شده در این مقاله به صورت تیتروار به قرار داده شده‌اند، اما اگر نیاز به اطلاعات و جزئیات بیشتر از آن منطقه دارید، زیر هر پاراگراف لینک معرفی تفصیلی آن منطقه قرار داده شده است که با کلیک بر روی آن می‌توانید وارد مقاله شوید. برای مشاهده‌ی تمامی مقالات آخر هفته کجا بریم می‌توانید روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید: