۶ راه برای به حداکثر رساندن کارآموزی در بازاریابی دیجیتال

۳d illustration. Clipping path included.

در حال حاضر صدها کارورزی در هر بخش شغلی قابل تصور وجود دارد. در حالی که در بعضی از چهار ماهها بدخلقی می شوند ، آنها می توانند بخش مهمی از یک حرفه ، به ویژه در صنایعی باشند که تجربه عملی ، نشانگر واضح تر از استعداد نسبت به هر کاری است که در یک کلاس یا دوره دانشگاه انجام می شود.

اما چگونه می توانید بیشتر از کارآموزی به دست آورید؟ و چگونه می توانید بین کارورزی و تبدیل شدن به یک کارمند تمام وقت ، شکاف ایجاد کنید؟

۱ Part قسمت خود را بازی کنید

از ابتدا مهم است که درک کنیم که اگرچه در واقع شکاف بین کارورزان و کارمندان تمام وقت وجود دارد ، هیچ کس انتظار نخواهد داشت که شما ساکت باشید.

هانا مای ، سردبیر سایت مد و شیوه زندگی The Chriselle Factor ، می نویسد که وی توانسته است کارورزی را به یک کار تبدیل کند. او فراتر از خون معمول ، عرق و اشک می گوید که صدای او بزرگترین سلاح او بود.

من به اندازه کافی خوش شانس بودم که بخشی از یک تیم کوچک بودم ، بنابراین توانستم در این نشست ها شرکت کنم و در برخی از جلسات محتوا مشارکت کنم. توانایی داشتن صدای خلاقانه و فقط بودن بودن “کارورز” راهی عالی برای همه بود تا من را بشناسند و آنچه را که می توانستم بشناسند.

اگر در جایی کار می کنید که امکان پذیر نباشد ، همچنان مطمئن شوید که خود را می شناسید. شکستن شکاف ها بسیار آسان است. سعی کنید با بیشترین تعداد ممکن با مردم آشنا شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

اگر قبول نکنید که “فقط کارورز” هستید ، با شما فقط به عنوان کارورز رفتار می شود. اما اگر خود را به عنوان بخشی از تیم می بینید ، به عنوان بخشی از تیم رفتار خواهید شد.

این شامل جستجوی کار است. رایان کان ، مربی شغلی ، بنیانگذار گروه اجیر شده و نویسنده کتاب “استخدام شده! راهنمای دانشجویی اخیر” می گوید که بیشتر دوره های کارآموزی به تدریج برای کسانی که به طور جدی به دنبال کار هستند ، شدت می یابد.

دانشجو

“همه شرکت ها یک برنامه آموزشی ساخت یافته یا پذیرش برای کارورزان جدید ندارند. بنابراین آماده باشید تا آستین های خود را جمع کنید و فرصت هایی برای مشارکت پیدا کنید.”

۲ Go اهداف خود را تنظیم کنید

در حالی که ما می توانیم بپذیریم که هدف از تبدیل کارآموزی ، تبدیل کارآموزی به شغل تمام وقت و پرداختی است ، اما این هدف می تواند مبهم و هدفمند نباشد.

مهم است که هنگام انجام کارآموزی از خود بپرسید که چه پیشرفتی به نظر می رسد. برای این منظور ، اهداف هفتگی خود را تعیین کنید – برای ورود به یک جلسه معین ، شرکت در یک پروژه خاص یا صحبت با یک تصمیم گیرنده کلیدی.

لورن بوید ، مدیر عملیات مردم Seer ، می گوید که چاپ کردن این اهداف و عمومی می تواند به شما کمک کند تا به آنها بچسبید.

توصیه می کنم اهداف خود را یادداشت کنید و آنها را با مدیر / هم تیمی خود به اشتراک بگذارید. مسئولیت پذیری بسیار مهم است بنابراین ، قرار دادن اهداف خود در نوشتن ، آنها را “واقعی” می کند و احتمال دستیابی به آنها را افزایش می دهد.

وی گفت: “در حقیقت ، کارورزان سابق ، گرتا هارتسل و گبی رودیر ، یک سند رهگیری هدف را ایجاد کردند و آن را با مربیان مربوطه به اشتراک گذاشتند. در پایان ترم ، آنها یک پرونده بسیار قانع کننده را ایجاد کرده بودند که چرا باید تمام وقت استخدام شوند. “

استخدام

یک مدیر استخدام می گوید که دیدن کارورزی با اهداف خاص شخصی است که “مهارت های قابل انتقال” را نشان می دهد.

وی گفت: “می دانید کارورزی با برگه هدف کسی است که آن را در یک کار تمام وقت انجام دهد و کسی است که وقت خود را برای آشنایی با شرکت شما گرفته است.

“شما می توانید مهارت های شغلی را آموزش دهید ، اما نمی توانید ابتکار عمل را آموزش دهید.”

وی گفت: “در حقیقت ، کارورزان سابق ، گرتا هارتسل و گبی رودیر ، یک سند رهگیری هدف را ایجاد کردند و آن را با مربیان مربوطه به اشتراک گذاشتند. در پایان ترم ، آنها پرونده بسیار قانع کننده ای ایجاد کرده بودند که چرا باید تمام وقت استخدام شوند. “

یک مدیر استخدام می گوید که دیدن کارورزی با اهداف خاص شخصی است که “مهارت های قابل انتقال” را نشان می دهد.

وی گفت: “می دانید کارورزی با برگه هدف کسی است که آن را در یک کار تمام وقت انجام دهد و کسی است که وقت خود را برای آشنایی با شرکت شما گرفته است.

“شما می توانید مهارت های شغلی را آموزش دهید ، اما نمی توانید ابتکار عمل را آموزش دهید.”

۳ Ques سؤال بپرسید – اما برای یافتن پاسخ ها آماده باشید

در حالی که به شما توصیه می شود مانند اعضای پرسنل رفتار کنید ، مهم است که به یاد داشته باشید که هیچ کس انتظار ندارد که همه جواب ها را داشته باشید.

توقعی وجود دارد که شما از نقایص دانش خاصی برخوردار باشید – آنچه انتظار نمی رود این باشد که شما با آن کسری ها مطابقت دارید.

دن روزنویگ ، مدیرعامل سایت اجاره کتاب Che gg؛ بهترین کارورزان کسانی هستند که سؤال می کنند. او برای نوشتن فورچون گفت:

“علاقه واقعی به یادگیری در مورد افرادی که قبلاً در این شرکت کار می کنند ، داشته باشید – که البته به معنای پرسیدن سؤالات بیشتر (و گوش دادن به جواب ها) است.

اما حتی اگر آنها مشغول پرسیدن همه این سؤال ها هستند ، من به آنها نیز می گویم که بسیاری از زمان هایی که قرار است مجبور شوند خودشان جواب ها را پیدا کنند. هیچ سؤالی برای پرسیدن خیلی کوچک و گنگ نیست ، اما انتظار ندارید که همه جوابها را با قاشق غذاخوری کنید.

بنابراین ، در حالی که پرسیدن سوالات می تواند بی دست و پا باشد ، شما را به عنوان مشغول ، پرشور و مشتاق یادگیری نشان می دهد.

۴ ٫ به بازخورد گوش دهید

کارآموزی برخلاف شغل تمام وقت ، یک فرصت یادگیری است – بنابراین از این فرصت استفاده کنید.

از مافوق خود یا افرادی که دانش بیشتری از شما دارند استفاده کنید و از آنها بیاموزید.

از آنها بخاطر کار خود بازخورد بخواهید – و به آن گوش فرا دهید. برخی از بازخوردها ممکن است ناخوشایند باشد ، اما از ماهیت سازنده آن برای بهبود استفاده می کند – و به نظر می رسد که می خواهد پیشرفت کند.

چلسی ایوارا از مسکن دانشجویی کارآموز در واشنگتن می گوید بازخورد می تواند بسیار مهم باشد:

“نترسید که در طول مدت زمان حضور با شرکت از شما بازخورد بخواهید. این به کارفرمای شما نشان می دهد که شما مشتاق انجام هر کاری برای انجام کار خود هستید. همچنین به شما امکان می دهد تا نقاط قوت و ضعف خود را دریابید ، بنابراین می توانید قبل از ترک کار روی آنها کار کنید. “

۵ ٫ چیزهای کوچک را تمرین کنید

ناگفته نماند ، اما از شما انتظار می رود که به عنوان کارآموز مانند سایر کارمندان ، استانداردهای مشابهی داشته باشید.

این بدان معناست که شما باید به عنوان بهترین اعضای کارکنان شرکت ، دارای مدیریت زمان ، لباس و رفتار حرفه ای باشید.

قرار گرفتن در وسط بسته بندی در مورد این موارد به شما کمک نمی کند تا از حالت ایستادگی برخوردار شوید.

مرکز مشاوره دانشجویی در دانشگاه کلمبیا کلمات ساده ای را برای کارورزان آینده نگر دارد که باید به خاطر سپرد:

”به نحوه ارائه خود به همکاران و سرپرست خود توجه داشته باشید. لباس مناسب برای محل کار شما چیست؟ آداب و رسوم نامه الکترونیکی مناسب برای شخصی که به شما مراجعه می کنید چیست؟ اگر نگرانی دارید یا مشکلی پیش آمده است ، شما مطمئن نیستید که چگونه مسئولیت رسیدگی کنید ، مناسب ترین فرد برای گفتگو با کیست؟ و اصول حسن نیت را فراموش نکنید – دقیق باشید ، بگویید متشکرم ، پیگیری کنید و از آن پیروی کنید. “

مشکلی

یکی از مدیران استخدام می گوید مهم است که بخشی از فرهنگ شرکت شوید.

“ما می گوییم ما هیچ مشکلی برای آسفالت نداریم – شما زمان زیادی را با همکاران خود می گذرانید و می خواهید بدانید افرادی که با آنها کار می کنید به راحتی با آنها کنار می آیند.”

۶ Case پرونده خود را بیان کنید

هنگامی که دوره کارآموزی شما تقریباً تمام شده است ، ممکن است شما علاقه مند به ماندن در شرکت باشید ، اما این مهم نیست که منتظر باشید تا از شما سؤال شود.

در حالی که برخی از شرکتهایی که برنامه های کارآموزی بهتری دارند ، قادر خواهند بود که شما را انتقال دهند یا نه ، مدیریت کنند ، برخی دیگر موفق نخواهند شد. این بدان معناست که با افرادی که مشغول تمرکز روی چیزهای دیگر هستند ، ممکن است دچار ترک خوردگی شوید.

برای اطمینان از این که این اتفاق نمی افتد ، باید آن حداکثر قدیمی را به خاطر بسپارید:

اگر سؤال نکنید ، دریافت نمی کنید.

ریگان مایکلیس ، مدیر منابع انسانی مستقر در فلوریدا به فوربز گفت که پرسیدن این سؤال ، هرچقدر هم که دشوار باشد ممکن است آن را پیدا کنید.

“اکثر افراد HR باید از یک طریق صادق باشند. یک کار دائمی بخواهید. اگر سؤال نکنید ، هرگز نمی دانید. باز هم ، اگر سؤال نکنید ، پاسخ همیشه است.”

لورن بوید می گوید: مهم این است که اطمینان حاصل کنید که کار شما تا آن نقطه از سؤال شما تأمین می کند. او توصیه می کند ۳۰ دقیقه برنامه ریزی را با شخصی انجام دهید که می تواند به شما شغلی بدهد و به یک پرونده تجاری برسید که چرا باید در آن نگه دارید ، از جمله بازخورد سایر اعضای تیم.

برنامه ریزی

بیاموزید ، ارزیابی کنید و تغییر دهید

کار به عنوان کارورزی می تواند یک کار خواستار باشد ، خصوصاً در صنایع پر سرعت مانند بازاریابی. با این حال ، کارآموزی را می توان با تبدیل شدن به خود به عنوان یک تیم با ارزش ، به شغل تمام وقت تبدیل کرد.

این یعنی یادگیری فرهنگ شرکت ، ارزیابی خود و تمایل به یادگیری. عضو تیم شوید ، سؤال کنید و به بازخورد گوش دهید.

در حالی که این نکات شما ۴۰ ساعت در هفته را تضمین نمی کند ، آنها به شما کمک می کنند تا بیشترین استفاده را از تجربه داشته باشید.