پوش,ندن موهای سفید

واسه کسی که تارهای سفیدی در موهای خود دیده یه مسئله مهمه اما چه روشهایی واسه اینکار هست؟

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ چه خوشتون بیاد چه نه، در بخش هایی از زندگی موهای هممون کم کم سفید می شه، مگه اینکه به طور کامل طاس باشیم. این اتفاق به خاطر این رخ می دهد که فولیکلا رنگ کمتری تولید می کنن. موهای سفید می تونه هر جایی از سر ظاهر شه، اما معمولا از دور و بر یا جلوی سرتون شروع به رشد کردن می کنن.

موهای سفید رو بپوشونین

با افزایش سن، موهای سفید، بخش بیشتری از سر ما رو می پوشانند. اگه شما جلوه موهای سفید رو دوست ندارین، راه هایی هست که بتونین اون ها رو پوشش داده یا مخفی کنین که در زیر به بعضی از اون ها اشاره می کنیم.

۴ راه پوش,ندن موهای سفید

  1. موهاتون رو با رنگ مو رنگ کنین. محصولی رو انتخاب کنین که بوسیله اون تموم موهای سرتون رو رنگ کنین. پس از شش هفته یا هر وقتی که احساس کردین ریشه موهای سفید در حال ظاهر شدن هستن این کار رو تکرار کنین. هم اینکه می تونید با انتخاب رنگ موی تیره تر یا روشن تری در موهاتون هایلایت بسازین. با این روش، موهای سفید شما مخلوط شده و مدت زمان بیشتری تا رنگ آمیزی بعدی مهلت دارید.
  2. می تونید کلاه بگزارید! مدلی رو انتخاب کنین که روی سرتون بشینه و موهای سفیدتان رو بپوشونه. ممکنه شما تمایلی به رنگ کردن موهاتون نداشته باشین، مثلا اگه در ناحیه گیج گاهتون موهای سفید دارین، واسه مهمانیای خاص، می تونید کلاهی مانند یه کلاه بافتنی انتخاب کنین. اگه شما مرد هستین و در فرق سرتون موهای سفید دارین، می تونید از عرقچین یا کلاه هایی به اون سبک یا حتی از شکل های جور واجور کلاه کپ در رنگ بندی و استایلای جور واجور استفاده کنین.
  3. از دستمال سر استفاده کنین. یه دستمال سر رنگی رو به موهاتون گره بزنین یا اینکه موهای خود رو در اون بپیچید تا به طور کاملً روی سرتون رو بپوشونه. انتهای دستمال سر رو هم می تونید پشت سرتون به موازات گوش ها گره بزنین. با این کار به صورت اثر گزاری موهای سفیدتان پوشیده می شه.
  4. می تونید بدون اینکه موهاتون رو کامل رنگ کنین، با به کار گیری اجناس خاصی که مخصوص پوشش موهای سفید طراحی شده ان و شامل برسی مشابه برس ریمل هستن، تنها موهای سفید خود رو رنگ کنین. این اجناس اثر مشابهی مانند اثر ریمل روی مژها داره. هم اینکه می تونید به موهای سفیدتان ریمل هم بمالید! اما حواستون باشه که از ریملای قدیمی استفاده نکنین تا ریمل روی موهاتون گوله نشه.

رفع سفیدی مو با پوست سیب زمینی

چیجوری جلوی سفیدی مو رو بگیریم؟

رفع سفیدی مو زیبایی مو مجله تناسب اندام